تبلیغات
مهتاب موعود - آثار مکتوب استاد یعقوب قمری شریف آبادی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            فروغ مهتاب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب منامام‌ خمینی‌(ع‌) پس‌ از شكستن‌ سد، دروازه‌های‌ حكمت‌ و معنویت‌ قرآن‌ را به‌سراسر جهان‌ گشود و همچون‌ خورشید فروزان‌ و ماه‌ درخشان‌ در آسمان‌ دین‌، پرده‌ ازحقایق‌ قرآن‌ و ‌ كلمات‌ ائمه‌ اطهار(ع‌) برداشت‌ و دنیای‌ قرن‌ بیست‌ و یكم‌ را به‌دانشگاهی‌ بس‌ شگرف‌ در فراگیری‌ الفبای‌ زبان‌ عرفان‌ علوی‌ تبدیل‌ كرد و همچنین‌ ابواب‌كرامت‌ و اسرار قدرتهای‌ خارق‌العاده درونی‌ را به‌ روی‌ انسان های‌ این‌ عصر، بالاخص‌مشتاقان‌ فتوت‌ و جوانمردی‌ خویش،‌ باز نمود. استاد یعقوب قمری شریف آبادی
نظر شما در مورد وبلاگ من چیست؟

برچسبها


آثار مکتوب استاد یعقوب قمری شریف آبادی


زن طائر فردوس یا ساحر دوزخ
به ضمیمه لطایف عارفانه (نکته های معنوی و کلمات حکیمانه)
نگارنده با استناد به آیات و روایات ، به ویژه سوره های مریم و كوثر، در صدد بیان این مهم است كه حقیقت وجود زن ،نور مقدس رحیمی است كه به سبب ظلمت قابیلیان تاریخ، به تیرگی گراییده و چنانچه در پرتو حفظ و صیانت انسان كاملی بسان زكریای نبی(ع) و علی مرتضی(ع) قرارگیرد، همانند مریم عذرا(س) و فاطمه زهرا(س) به طهارت و نورانیت ازلی خویش نایل می شود و به عنوان اسوه «طائران فردوس» نجات بخش راغبانش از دوزخ مشتهیات ملكی به سوی فروس قربین می گردد. اما چنانچه زن از صیانت و مراقبت انسان كامل محروم شود،از جمال و سیرت بهشتی و نورانیت ازلی خود مهجور گشته، همچون «ام جمیل» به عنوان نماد «ساحران دوزخ» هبوط دهنده دلباختگان خویش به سوی «غسلین» متعفن دوزخی می گردد.


دانلود کتاب


پرتوی از جمال روح الله
مطالبی كه در این اثر به سه زبان : فارسی ، عربی و انگلیسی عرضه شده ،شامل چهل عبارت – از باب تمیّن و تبرّك – برگرفته از سخنان عارفانه و كلمات حكیمانه استاد یعقوب قمری شریف آبادی درباره منزلت روحانی و مقام معنوی امام خمینی(س) است كه بیانی نغز و اشارتی لطیف وبا الهام از آیات الهی و روایات اسلامی درصدد پرده گشایی از زوایای پنهان جلال رحمانی و جمال رحیمی حضرت امام (س) است.

اگرچه شماری از این لطایف عارفانه پیش تر در كتاب « زن طائر فردوس یا ساحر دوزخ » اثر استاد یعقوب قمری شریف آبادی منتشر شده بود ، امّا مجموعه حاضر را می‌توان عصاره مباحث ارائه شده در كتاب مزبور است.

سرآغاز این عرض نیاز و ارادتی عاشقانه به ساحت ملكوتی امام تحت عنوان «گلبانگ مهتاب» است ؛فراق نامه روح مشتاق و بی قراری كه در هجر جانسوز مولا و مقتدای خود مویه گری می‌كند و به یاد روز وصل محبوب ، در اعماق جان ، غزل شیدایی می‌سراید.

استاد قمری شریف آبادی این گلبانگ عاشقانه را به پاس بهره‌مندی های معنوی و عرفانی از روح قدسی حضرت امام (س) و به شكرانه ایام وصال و حضور آن طلعت آسمانی ، در آغاز این اثر گنجانده اند تا ذرهّ‌ای از فیوضات و كیمیا گری های آن خورشید پرفروغ را پاس دارند.

دانلود کتابسیمای خورشید در آینه مقالات


«سیمای خورشید در آیینه مقالات»که با نگرشی نو به تبیین عظمت انقلاب و باز کاوی شخصیت معنوی حضرت امام خمینی(س) و تأثیر روحانی آن معجزه تاریخ انبیا و اولیا (ع) در تحول عصر آخرالزمان و بیان جایگاه والای خلف صالح امام ، حضرت آیت اللّه خامنه ای- مدّ ظله العالی – میپردازد ، با پیشنهاد و نظارت هنرمند متعهّد و نویسنده صاحبدل ، استاد یعقوب قمری شریف آبادی و به قلم چهل تن از شاگردان ارادتمند ایشان به رشته تحریر درآمده است.
نویسندگان این اثر که از اعضای جلسه علمی و معنوی«فروغ محفل روح اللّه»هستند، مفتخرند که سالیان متمادی در پرتو ارشاد و راهنمایی های استاد معنوی خویش در مسیر تحقق آرمان های متعالی امام ، انقلاب و رهبری با قلم و بیان متعهّدانه گام برداشته و تا کنون دهها کتاب، هزاران مقاله و چندین عنوان نشریه فرهنگی ، اجتماعی و معنوی را به جوامع اسلامی عرضه داشته اند و هم اینک به خجستگی تقارن انتشار این کتاب با سی امین سالگرد پیروزی انقلاب و نیز سی امین سالگشت تشکیل «فروغ محفل روح اللّه» به خواست خدا امید میرود که این حرکت فرخنده تا نیل به اهداف والا و حقیقت مقدس آن خورشید روشنی بخش ولایت «حضرت روح اللّه(س) » تداوم یابد.
«سیمای خورشید در آیینه مقالات» به قلم چهل تن از شاگردان ارادتمندان هنرمند متعهّد و نویسنده صاحبدل ، استاد یعقوب قمری شریف آبادی

دانلود کتاب

انسان کامل مرآت خفیه


*كتابی كه در پیش روست با طرحی نو و جدید از دیدگاه عرفان اصیل اسلامی ونظرگاه آیات شریف قرآن و روایات مأثور ائمء دین(ع) در صدد گشودن راهی در ظلمتكدهء ناسوت به سوی آب زندگانی است.


*نگارنده در پی بیان و اثبات این مهم است كه یگانه مفتاح رهایی آدمی از گرداب جهالت و شهوت و خودبینی، تمسك به عروهء وثقای وجود اولیای كامل الهی و اعتصام به حَبْلُ الْمَتین ِ انسانهای كاملی است كه كعبهء دلشان منوّر به حضور خدای رحمان و مرآت قلبشان تجلیگاه جمال دلربای رحیمی است.


*وانسان كمال جو كسی است كه روزگاران مدیدی را در جستجوی وجود معطّر انسان كامل وخضرواصل می گذراند تا به مدد فیض قدسی، معتكف بهشت معارف وكوثر رموزات روحی ومعنوی انسان كامل گردد.


*انسان كامل ،اكسیر شفابخش دردمندان روحی ومعنوی در عصرآفات وحیرانی ویگانه مفتاح فتح اسرارِ شگفت انگیز ولایت در عصر سرگشتگی وحیرت است.


*انسان كامل ،گشایندهء رمز كشف وكرامات باطنی وداننده ء رازقدرتهای شگرف روحی درعصر ناباوری وتباهی وگویندهءاسرار وحقایق حال وآینده وعارف به رموزات مستور روح وروان آدمی در عصر اضطراب وسر درگمی است .


*انسان كامل ،منشأنیل به مكاشفات ومشاهدات ومقامات روحانی در عصر غفلت وسر گردانی ومتصّرف اشباح ونفوس وارواح وقلوب موجودات وآورندهء مائدهء آسمانی در عصر تشنگی وجویندگی است.


دانلود کتابشكوه خاطره چاپ اول (خاطرات تصویری استاد یعقوب قمری شریف آبادی در عرصه ورزش، هنر و عرفان)کتاب «شکوه خاطره» روایت تصویری زندگی و آثار هنرمند صاحبدل، استاد یعقوب قمری شریف آبادی است که پس از سالها تلاش بی وقفه در عرصه ورزش، هنر و عرفان اسلامی، اکنون کیمیای سعادت را به بهای آگاهی و صبر و بصیرتی بی بدیل به دست آورده و جستجوگران زیبایی و حقیقت را به سوی قله های بلند کمال و جمال رهنمون است.

دانلود مستقیم فایل


  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :